Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

cable s-video.

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
5FT-4-PIN-S-VIDEO-to-3-RCA-TV-ma.jpg


με αυτο το καλωδιο μπορω να μεταφερω εκτος απο εικονα και ηχο απο την καρτα γραφικων μου στην tv ή πρεπει να βαλω και αλλα καλωδιο απο την καρτα ηχου? το λεω για να μην τραβαω 2 καλωδια!!!
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
ennia πουλα το σε κανενα συλλεκτη να χ#$@ στο ταλιρο! :p
 

motsos

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
26 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
218
Reaction score
5
Points
18
Age
52
Περιοχή
Amaliada
εξαρτάται.από την κάρτα και από το καλώδιο.Συνηθως θέλεις και απο κάρτα ήχου ξεχωριστό, γιατι οι πιο πολλες παλιές κάρτες δεν έβγαζαν ήχο.Το συγκεκριμένο εικονιζόμενο υποστηρίζει και ήχο.
 

raven

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
16 Ιουνίου 2007
Αναρτήσεις
426
Reaction score
2
Points
18
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Λοιπον για να μην μπερδευεσαι.
Το συγκεκριμένο καλώδιο σου κάνει μόνο αν το S-vhs της κάρτας σου δίνει και ήχο .Αυτο θα το δεις στα specs της κάρτας.
99.999999999999% όμως δεν θα κάνει.
Θέλει για την εικόνα ένα καλώδιο S-vhs -----> RCA κίτρινο ( μπορεις να βάλεις αυτο στην φωτο μόνο για την εικόνα)
και για ήχο ενα καρφί -----> RCA (κόκκινο - άσπρο)
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
Ati Radeon HD 4800 εχω. HDMI στην τν δεν εχω. τελικα θα κανω αυτο που ειπε ο raven.

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!!!!!
 
Top Bottom