Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, ΑΡΗΣ

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Συγχαρητηρια στις 3 ομαδες μας που προκριθηκαν στο uefa.

ο ΠΑΟΚ ξυπνησε επιτελους στο 77' και επαιξε μεγαλη μπαλα..

η ΑΕΚ ειχε πολυ καλο το 1ο ημηχρονο, αλλα στο 2ο μαλλον το επαιξε στο στοιχημα 2πλο...
δυσφημηση του ποδοσφαιρου..

πολυ καλη και η εμφανηση του ΑΡΗ, απεναντι σε μια νεανικη ομαδα που το παλεψε..

ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ για αλλη μια φορα μας ταξιδεψε σε αγνωστες παραλιες..
 

Attachments

  • papoutsia.JPG
    papoutsia.JPG
    21,9 KB · Προβολές: 23

motsos

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
26 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
218
Reaction score
5
Points
18
Age
52
Περιοχή
Amaliada
Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες που προκρίθηκαν.Έτσι!και βαθμούς πήραμε και θα βλέπουμε και λίγη μπάλα το χειμώνα.
Γιατί ο Ολυμπιακός των πολλών εκατομυρίων αποκλείστηκε από τα Σέκλανα της Ιεριχούς!
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
ο ολυμπιακος ειναι 13 χρονια πρωταθλητης....... και μια φορα να μεινει εξω δεν λεει τιποτα εχουμε χορτασει πλεον. γελαστε λιγο και εσεις μια φορα....

δεν ειστε αξιοι να πιανετε τον θρυλο στο στομα σας. χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαα
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Βρε ανόητε γκαίουλα του κερατοειδούς (χιτώνος), ο Μότσος, δικός σας είναι. Αλλά έχει ανοιχτά μυαλά, δεν βόσκει στον ντορβά.

Τώρα για τα 15 πρωταθλήματα, μην αρχίσουμε τη συζήτηση. Με τέτοια παράγκα και ο Αστέρας Αμαλιάδας, θα τα είχε πάρει.
 

motsos

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
26 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
218
Reaction score
5
Points
18
Age
52
Περιοχή
Amaliada
και επειδή τους εχουμε πάρει τα σώβρακα στην Ελλάδα, πρέπει να μας αποκλείει η κάθε ομαδίτσα???εγώ δε το δέχομαι αυτό.
Ο κεσπάγια είχε φτιάξει και ένα σύνολο, δεν ήταν τυχαίο που μας απέκλεισε, αλλά τώρα καμία δικαιολογία.για μένα έπρεπε να μείνει η μισή ομάδα να κλαίει στο τείχος της Ιερουσαλήμ, και όπως θα έρθουν τα παλτά κατευθείαν δρόμο! με πτηση τσάρτερ(μη χρειαστει και 2 δεν ξερω)!!
Τελος πάντων, να ' ναι καλά ο Μαρινάκης να πάρει κανενα παίχτη ακόμα.Αλλα εχω αγωνία για το πως θα δέσει ο Βαλβίδας την ομάδα.Μάλλον έχουμε γίνει Ρεάλ της ελλάδας φέτος, σαν τότε που είχε παρει Φιγκο και άλλους παιχταραδες και έφερνε ισοπαλια με τη Μαγιόρκα.Μακαρι να βγω ψευτης γιατι ειναι κριμα για το λαό του Ολυμπιακου η πορεία που είχε η ομάδα απο τα Χριστουγεννα και μετά.Δεν μπορουσα να δω μπάλα, με έπιανε το κεφάλι μου έτσι που έπαιζε!!
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες........( ξερεις οτι και εγω κανω πλακα... γουσταρω χαβαλε)

αλλα ο θρυλος ειναι ενας και μοναδικος....... και τα μυαλα στα καγκελα.


εισαι στο μυαλο.....κατι μαγικο
οπου πας εσυ....θα ειμαι παντα εγω και θα σου τραγουδω
θρυλε ολε ολε...θρυλε ολε ολε...
θρυλε ολε ολε...θρυλε ολε ολε...
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
και επειδή τους εχουμε πάρει τα σώβρακα στην Ελλάδα, πρέπει να μας αποκλείει η κάθε ομαδίτσα???εγώ δε το δέχομαι αυτό.
Ο κεσπάγια είχε φτιάξει και ένα σύνολο, δεν ήταν τυχαίο που μας απέκλεισε, αλλά τώρα καμία δικαιολογία.για μένα έπρεπε να μείνει η μισή ομάδα να κλαίει στο τείχος της Ιερουσαλήμ, και όπως θα έρθουν τα παλτά κατευθείαν δρόμο! με πτηση τσάρτερ(μη χρειαστει και 2 δεν ξερω)!!
Τελος πάντων, να ' ναι καλά ο Μαρινάκης να πάρει κανενα παίχτη ακόμα.Αλλα εχω αγωνία για το πως θα δέσει ο Βαλβίδας την ομάδα.Μάλλον έχουμε γίνει Ρεάλ της ελλάδας φέτος, σαν τότε που είχε παρει Φιγκο και άλλους παιχταραδες και έφερνε ισοπαλια με τη Μαγιόρκα.Μακαρι να βγω ψευτης γιατι ειναι κριμα για το λαό του Ολυμπιακου η πορεία που είχε η ομάδα απο τα Χριστουγεννα και μετά.Δεν μπορουσα να δω μπάλα, με έπιανε το κεφάλι μου έτσι που έπαιζε!!



συμφωνω με ολα αλλα οτι εγινε εγινε........δεν πρεπει να μεινουμε εκει. υπομονη μεχρι αυριο να δουμε πως θα τα παει και με σε μια δυσκολη εδρα.αυτοι που εκαναν τις π@π@ριες στη μακαμπι ηδη εχουν παρει δρομο.
 

motsos

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
26 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
218
Reaction score
5
Points
18
Age
52
Περιοχή
Amaliada
Συμφωνώ, έτσι είναι οι μεγάλες ομάδες γυρίζουν σελίδα αμέσως και κοιτάνε το επόμενο παιχνίδι!!Ανυπομονώ να δώ αυριο το ματσ.
συμφωνω με ολα αλλα οτι εγινε εγινε........δεν πρεπει να μεινουμε εκει. υπομονη μεχρι αυριο να δουμε πως θα τα παει και με σε μια δυσκολη εδρα.αυτοι που εκαναν τις π@π@ριες στη μακαμπι ηδη εχουν παρει δρομο.
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
να δω πώς θα χωρεσετε τοσοι πολλοι αντικειμενικοι μεσα σε ενα thread...
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
η πρεμιερα του ολυμπιακου, με ήττα, ήταν όλα τα λεφτά...
οχι για το αποτέλεσμα, θα ακολουθήσουν κι άλλα τετοια...
αλλα για την νέα του εμφάνηση με τον χορηγό 'πάμε στοίχημα"....
μα καλα, δεν μπορούσαν να συγχωνεύσουν τους δύο χορηγούς σε μία εμφάνηση...?

"ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΦΈΤΟΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ"...?
 

Attachments

  • imgv3b_nj5XrHWIex.jpg
    imgv3b_nj5XrHWIex.jpg
    13,1 KB · Προβολές: 10
  • menoumeelladamh5.png
    menoumeelladamh5.png
    113 KB · Προβολές: 10
Top Bottom