Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Αναδημοσίευση αγγελίας απο www.market.awmn

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
Αναδημοσιεύω μια αγγελία απο το market.awmn, μήπως ενδιαφέρεται κανείς. Εχω αγοράσει απο αυτόν και ξέρω ότι είναι μερακλής στις κατασκευές του. Το δίνει 80 ευρω μαζί με το κουτί.

Αναδημοσίευση:

Το συστημα ειναι τοποθετημενο μεσα σε καινουργιο στεγανο μεταλικο κουτι με 2 fans 8cm εξαερισμου και τοποθετημενες βασεις με δαγκανες για ιστο.
Στην εισοδο του αερα υπαρχει φιλτρο για την σκονη και στο κατω μερος του κουτιου ειναι ανοιγμενες πεντε τρυπες για τους connectors και αλλες δυο για το καλωδιο δικτύου και τροφοδοσιας 220v.
Επισης υπαρχει μεσα στο κουτι μικροθερμοστατης ωστε τα fan να δουλευουν μονο οταν η θερμοκρασια ξεπερνα τους 35 βαθμους και εχει τη δυνατοτητα επανεκινησης μετα απο διακοπη ρευματος.

1.M/B QDI http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/Products/Advance9.htm
2.Cpu intel 700Mhz/133
3.Ram 128mb/100
4.P/S 250W
5.HD 6.4Gb (με Mikrotik 2.9.27)
6.Lan Gigabyte 10/100
 

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
Μπα.. Τυχαία αγόρασα ένα σταγενό κουτί απο αυτόν και μου έκανε εντύπωση η ποιότητα των κατασκευών του.
 
Top Bottom