Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

20 req/sec στον proxy απο το 10.224.6.250

geozac

Member
Εγγραφή
29 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
107
Reaction score
1
Points
18
Απο τις 10-02-2011 ~23:00 παρατήρησα αρκετά requests για συγκεκριμένες σελίδες στον proxy server.
To εχω κάνει deny προς το παρόν αν μπορεί να ρίξει κάποιος κάποια ματιά μήπως έχει αρπάξει τίποτα κανένα μηχάνημα.
Η να έχει μπλοκάρει καμιά εφαρμογή.
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Αν δεν κάνω λάθος, αυτή η ip είναι το link από τον papaki στη Γαστούνη. Δεν ξέρω τι παίζει...
 

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
Όντως "εργάζονται" τα AP στην Γαστούνη και στο Παλιοχώρι... Κάποια requests φαντάζομαι θα αφορούν στα games που παίζει ένας δικός μου κάτω ... για άλλα δεν βάζω τα χέρια μου στην φωτιά...Χρειάζεται να κάνω κάτι;
 

geozac

Member
Εγγραφή
29 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
107
Reaction score
1
Points
18
Όντως "εργάζονται" τα AP στην Γαστούνη και στο Παλιοχώρι... Κάποια requests φαντάζομαι θα αφορούν στα games που παίζει ένας δικός μου κάτω ... για άλλα δεν βάζω τα χέρια μου στην φωτιά...Χρειάζεται να κάνω κάτι;

Κάτι τέτοια request βλέπω,συνέχεια τα ίδια url.


1297504873.428 0 10.224.6.250 TCP_DENIED/403 1570 GET http://economy.erepublik.com/en/market/49/15/3 - NONE/- text/html
1297504873.487 0 10.224.6.250 TCP_DENIED/403 1568 GET http://economy.erepublik.com/en/market/49/1/5 - NONE/- text/html

Δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα σε εμένα,κάποιο πρόγραμμα σε κανα pc θα έχει κολλήσει.
 

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
Τα AP δεν δίνουν απευθείας inet. Όποιος θέλει, χρησιμοποιεί τους proxies. Τώρα για τα συγκεκριμένα requests μίλησα με τον δικό μου και που είπε ότι τα παιχνίδια του (ogame και erepublic) δεν δημιουργούν σχεδόν καθόλου traffic, απλά πρέπει να είναι online για να κάνει τις σχετικές κινήσεις. Το ένα το περνάει απο τον 6.30 και το άλλο απο Καλαμάτα. Του είπα για το κόλλημα και θα προσπαθήσει να το φτιάξει. Όσοι τα ξέρουν τα συγκεκριμένα παιχνίδια (προσωπικώς δεν τα γνωρίζω), θα καταλάβουν. Ούτως ή άλλως, για δυο τρείς μέρες θα είναι κάτω.
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
Και γιατί δεν τραβάς ίντερνετ από το 6.30? Πιό γρήγορο θα είναι...

ελα βρε χρηστο... θελει ο μαγκας διαφορετικες IPs για να παιζει με διπλο λογαριασμο! :p
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
ogame!!! Τί με θύμησε τώρα... Ατέλειωτες ώρες και σκέψη. Ευτυχώς που το παράτησα και γλύτωσα... ;-)
 

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
σταμάτησα το nat για να φαίνονται οι πραγματικές ip αφετηρίας.
 
Top Bottom