Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

M-audio Delta 44

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Πωλείται λόγω μεταφοράς σε mac pro ( υποστηρίζει μόνο pci xpress) του εξοπλισμού μου.

delta_44.jpg



Πρόκειται για επαγγελματική κάρτα ήχου με άψογη ποιότητα και χαμηλό latency για ψηφιακές ηχογραφήσεις.

http://www.m-audio.com/products/en_us/Delta44-main.html

24bit/96kHz PCI audio κάρτα με 4 αναλογικά ΙΝ-OUT Balanced & Unbalanced, ενσωματωμένο hardware Sample Rate converter, δυνατότητα σύνδεσης μέχρι 4 καρτών. Συμβατή με όλα τα λειτουργικά συστήματα PC & Mac (και για τα νέα 64bit PC). Διαθέτει οδηγούς ASIO2, WDM, GSIF2, Core Audio, Sound Manager, Direct Sound, MME.Συνοδεύεται από διάφορα μουσικά προγράμματα ενώ είναι συμβατή με τα Pro Tools M Powered.

Αποτελείται από 2 μέρη. Την εσωτερική κάρτα και ένα κουτί εξωτερικό με τις συνδέσεις.

Καινούρια έχει 200$. Την δίνω 110 euros
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Χρήστο την πουλάς ακόμα αυτή ή καμιά άλλη καλή εξωτερική κάρτα ήχου; Τιμές;
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Δεν θυμάμαι αν την έχω ακόμη η την έδωσα. Αν την έχω, (νομίζω) 60€ είναι καλά; Θα κοιτάξω το βράδυ.
 
Top Bottom