Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Wana Videozzz!

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
Ελπιζω με αφορμη αυτο το topic να βγουν και πολλα αλλα videos σχετικα με το WANA.. να γεμισει ο τοπος, πως το λενε!
Το πρωτο το εφτιαξε ο sf1n4k1 του pwmn και ειναι σχετικο με την τοποθετηση πιατων στον αναμεταδοτη του Καστρου για το hyperlink PWMN-WANA..


Το δευτερο το εφτιαξα εγω σημερα σχετικα με το πως ξεκινησε και τι ειναι το WANA!


Ελπιζω να θεσαμε τον πυχη αρκετα ψηλα και να ακολουθησουν αρκετα ακομη και πολυ καλυτερα!
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Μπράβο Γρηγόρη, τρομερή δουλειά! Έχω και γω κάτι υπόψη μου αλλά δεν έχω αρκετό υλικό! Παρακαλείται Axrst και Marbrezuk και όποιος άλλος έχει φωτό να τις βάλει σε κανάν ftp να πάρω 5-6 να φτιάξω κάτι. Φωτογραφίες έχουμε από κάστρο? Axrst έχεις και φωτό από την ταράτσα μου; Αν είναι ανεβάστε τα...!!!
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Parawana studios με καλλιτεχνικό διευθυντή, παραγωγό, προαγωγό και σκηνοθέτη, Greg Herpetus!

Ότι τράβηξα στο Κάστρο είναι στην cam του Sf1nak1ou, οπότε παρακαλιόμαστε με τον Γρηγόρη να έρθει το υλικό και στον cam-man.



*PS Ι HATE IPB, 840849218 edit to install a youtube player
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Μπράβο πολύ καλές προσπάθειες...

Παρακαλείται Axrst και Marbrezuk και όποιος άλλος έχει φωτό να τις βάλει σε κανάν ftp να πάρω 5-6 να φτιάξω κάτι. Φωτογραφίες έχουμε από κάστρο? Axrst έχεις και φωτό από την ταράτσα μου; Αν είναι ανεβάστε τα...

Κατσε να βρώ χρόνο και θα βάλω ότι θες... πνίγομαι και δεν προλαβαίνω. Ούτε το πισι της σχολής δεν έχω έτοιμο ακόμη.
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Οκ, δεν βιάζουμε κανέναν... Δημήτρη παίζει τώρα το
?

αχά... το redirect και ο anonymizer αλλάζουν τα links...
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
nope.. ποιο εύκολο είναι να πάμε σε vb+player παρά να περάσω το mod εδώ
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
Μπραβο στους δημιουργους των video..................πολυ καλη δουλεια.
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μπράβο Γρηγόρη, τρομερή δουλειά! Έχω και γω κάτι υπόψη μου αλλά δεν έχω αρκετό υλικό! Παρακαλείται Axrst και Marbrezuk και όποιος άλλος έχει φωτό να τις βάλει σε κανάν ftp να πάρω 5-6 να φτιάξω κάτι. Φωτογραφίες έχουμε από κάστρο? Axrst έχεις και φωτό από την ταράτσα μου; Αν είναι ανεβάστε τα...!!!

βιντεάκια κ φώτος έχω στον dc απο rsa κ διάφορες ταράτσες(βλ. Αντωνάτος...)
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
ναι αλλά άμα μπω με vpn να τα πάρω θα τελικιάσω πάλι τη γραμμή και ο επίτιμος νο.1 θα με κόψει!
 
Top Bottom