Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

The Pacific (14 Μαρτίου)

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
WoW! Έχεις 2 εβδομάδες στρατό και κοντεύεις να γίνεις καραβανάς! :p

Η σειρά φαίνεται φοβερή! Axrst κάνε κουμάντο να την leecharουμε :D
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
WoW! Έχεις 2 εβδομάδες στρατό και κοντεύεις να γίνεις καραβανάς! :p

Η σειρά φαίνεται φοβερή! Axrst κάνε κουμάντο να την leecharουμε :D

Πω έχεις καταντήσει απελπιστικός... Σε έχω βάλει σε τόσους 0day torrent trackers και ακόμα περιμένεις τον axrst για να leechάρεις; :(
Άμα βαριέσαι τόσο πολύ ή ξεχνάς τα επεισόδια τότε προτείνω αυτό http://www.myepisodes.com

Λινάτσα...
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Δεν έχουμε χρήματα για seedbox τι να κάνουμε..
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Τι ανησυχείτε ρε, το WANA φροντίζει τα παιδιά του :) Με το που θα βγει η σειρά, θα τη βλέπουμε αναπαυτικά στο σαλόνι μας. Εννοείται οτι όπως και στο band of brothers θα έχουμε την HD έκδοση.
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Πω έχεις καταντήσει απελπιστικός... Σε έχω βάλει σε τόσους 0day torrent trackers και ακόμα περιμένεις τον axrst για να leechάρεις; :(

Δεν είναι αυτό βρε, απλώς εδώ υπάρχει καταμερισμός εργασιών. Ο καθείς έχει αναλάβει τον τομέα του. Στα series με την αποχώρηση του Ναραγιαν, έχω τα ηνία...
 
Top Bottom