Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

πωλειται πιατο δορυφορικο 1,20

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
μιας και το λινκ με καστρο θα πεσει μεχρι αοριστου το σκοτωνω γιατι θα μου πιανει χωρο. αν εχει καποιος τι να το κανει, με 40 ευροπουλια δικο του!
:d
το πιατο βλεπει πιο χαμηλα απο τον οριζοντα (αφου παιζει το λινκ ετσι), δεν ειναι γρατζουνισμενο ή τπτ τετοιο και οι βιδες εχουν αλλαχτει ολες με ανοξειδωτες γιατι οι δικες του δεν ηταν και πολυ σόι..
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Τι θα γίνει μ' εκείνον τον δικό σου που θα πήγαινε Αθήνα για τα gibelrdini??? Πέριμένω κανα 2 τουλάχιστον...
 

intzes

Member
Wireless Users
Εγγραφή
10 Σεπτεμβρίου 2006
Αναρτήσεις
447
Reaction score
4
Points
18
Age
57
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......................
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
για μάς τίποτα? :(

Θες πιάτα αδρεφέ; Και γιατί δεν ζητάς; :p

Μιλάμε για καλά πιάτα 80cm ή 120. Τα 80ρια τα δίνει καμια 40ριά θυμάμαι (δεν είναι όπως τα φθηνά εδώ). Όμως η κανονική τους τιμή είναι από 70... Τα 120ρια πρέπει να έχουν κανα 70-80 δεν θυμάμαι ακριβώς. Εγώ τα θέλω για τον καινούριο κόμβο στη σχολή. Αν δεν έχεις ανάγκη να κατεβαίνει κάτω το πιάτο, δεν σου χρειάζεται...
 
Top Bottom