Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Τεννις

sofia8

New Member
Εγγραφή
14 Νοεμβρίου 2008
Αναρτήσεις
2
Reaction score
0
Points
1
Ξερει κανεις αν υπαρχει γηπεδο τεννις στην αμαλιαδα? το μονο που ξερω ειναι οτι εχει στον Πυργο...
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
stin amaliada den exei


osoi paizoun pane sto aldemar to ksenodoxeo.
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
είπαμε εχει 2. ένα στο καλτσέτο και ένα στις εργατικες κατοικίες αγ. άννας.(χωρίς φιλέ το 2ο)
παρε με στο 6972292950. ψήνωμαι κ γω.
 

sofia8

New Member
Εγγραφή
14 Νοεμβρίου 2008
Αναρτήσεις
2
Reaction score
0
Points
1
Sorry artonie den eixa dei to mhnuma. egw den exw idea apo tennis alla 8eloume polu na ma8oume me 3 filous m na paizoume. sto caltseto leitourgei kanonika? kserei kaneis to thl? to ksenodoxio p einai?
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
παρε με τηλ. 6972292950. γυμναστης ειμαι. παραδιδω κ μαθηματα αν θελετε.
 

Stellad

New Member
Εγγραφή
27 Σεπτεμβρίου 2020
Αναρτήσεις
1
Reaction score
0
Points
0
Age
37
Παιδια καλησπερα. Βρηκα αυτο το φορουμ ψαχνοντας για τενις κοντα σε Ανδραβιδα ή Αμαλιαδα. Μηπως γνωριζει κανεις εαν υπαρχει καποιο γηπεδο ή αν γινονται καπου μαθηματα εδω γυρω? Ο Πυργος ειναι μακρια για εμενα, ακουσα οτι εκει εχει σιγουρα γηπεδο (δε ξερω βεβαια αν φετος κανουν μαθηματα λογω κορωνοιου)
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Καλημέρα.

Αυτό στις εργατικές κατοικίες, δεν νομίζω να υφίσταται πλέον. Το έχουν λεηλατήσει. Ίσως στο καλτσέτο να λειτουργεί. Δεν έχω ασχοληθεί και δεν ξέρω σίγουρα. Θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις. https://www.facebook.com/footballpark Αυτή είναι η σελίδα τους στο fb.
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
εχει στα λεχαινα. κανουν και μαθηματα.
 
Top Bottom