Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

1ο Διεθνές Σιρκουί Κάρτ Πάτρας - Patras International Circuit for Kart (P.I.C.K.)

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
ημουν απο τις 3 μεχρι τωρα! πανικος!
πολυ τρακα πανω στις νεροπαγιδες, νερα κατω, γλυστρουσαν οι επομενοι, εβγαιναν εξω, ντελαπαρισματα...
τραβηξα και με το κινητο εναν που χτυπησε στις νεροαγιδες και αναποδογυρισε στον αερα!
αυριο να ξερετε οολοι οι τελικοι ειναι 12-2
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
ημουν απο τις 3 μεχρι τωρα! πανικος!
πολυ τρακα πανω στις νεροπαγιδες, νερα κατω, γλυστρουσαν οι επομενοι, εβγαιναν εξω, ντελαπαρισματα...
τραβηξα και με το κινητο εναν που χτυπησε στις νεροαγιδες και αναποδογυρισε στον αερα!
αυριο να ξερετε οολοι οι τελικοι ειναι 12-2

βαλε καμιά φωτό να γουστάρουμε
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
σημερα εγινε χαμος!
ιδιατερη εντυπωση μου εκαναν τα πιτσιρικια της κατηγοριας μινι(κατι 8χρονα) στα οποια υπηραν 2 παιδακια(το νουμερο 6 κυριως, αλλα και το 11) τα οποια οδηγουσαν 2 ταχυτητες παραπανω απο τα υπολοιπα! Σα μουρλα πηγαιναν, τους περνουσαν και απο πανω τους αλλους!Το 6 σε ενα τετραγωνο εκανε 3 προσπερασεις. Γι'αυτο και ηταν τα μοναδικα που νταλαπαρανε και δεν τερματισαν σε πρωτες θεσεις, τα εσπασαν τα καρτ!

θα βρειτε αρκετο οπτικοακουστικο υλικο στο ftp://10.140.7.1/grigoris-wildbird_photos/patras_circuit_2009(grigoris)/
εχω δικα μου video και απο γνωστους! ενα δικο μου πετυχε και ντελαπαρισμα στης εξοδο στροφης, αλλα δε σας λεω ποιο ειναι! :p
Ο τελικος της κατηγοριας extreme τελικα σταματησε στον τριτο γυρο γιατι εγινε ενα σοβαρο ατυχημα (στο σημειο που εγινε και αυτο που εγραψα!!)
 
Top Bottom