Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

error: file `/boot/grub/i386-pc/normal.mod` not found

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
Καλημέρα και καλό μήνα,

έχω ένα παλιό pc και του είχα βάλει τα ubuntu 13.10 αλλά τωρα θέλω να περάσω παλι windows 7. προσπαθώντας να τα σβήσω μου εμφανίστηκε αυτό το μήνυμα (error: file `/boot/grub/i386-pc/normal.mod` not found) και δεν μπορω να κάνω τίποτα. πείτε καμια ιδέα πως θα μπορέσω να περάσω τα 7ρια.

Υ.Γ. εχω βρει καποιες εντολες στο νετ για τη λυση του προβληματος αλλα δεν καταφερα να κανω τιποτα. το pc ειναι P4 με 512ram
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Χρησιμοποίησε το Gparted. Τα linux διαμερίσματα δεν σβήνονται με cd των windows.
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
ayto ebala kai ta ekana poytana.......

twra den epanerxetai me tipota
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Δεν θα στο λέω συνέχεια.. φέρτο σπίτι
 

Zattara

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
23 Σεπτεμβρίου 2007
Αναρτήσεις
1.026
Reaction score
4
Points
38
Age
36
Περιοχή
Amaliada
το εκανα.... απλα δεν επιαναν τα usb στο boot για καποιο λογο. εβαλα windows απο dvd και "ολα καλα"....

Υ.Γ. τοοοο ολα καλα εντος " " γιατι τα windows ειναι στα πολωνικαααααααααααααααααααα μουχαχαχαχαχαχαχ
 
Top Bottom