Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Κινητό

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Μιας και το καρτοκινητό μου (που το έχω για περίπτωση έκτακτης ανάγκης) τελικά αποδεικνύεται ασύμφορο (χαλάω από 30€ το μήνα), είπα να το γυρίσω σε σύνδεση (ίσως και σε εταιρικό πακέτο ή άλλο) και επι τη ευκαιρία να πάρω μια καινούρια συσκευή μιας και θα μου επιδοτήσουν κι ένα ποσό.

860514.gif


Είδα λοιπόν στον Γερμανό, ένα Μίτακ που είναι και pocket pc και GPS. Και επειδή όλο και ήθελα μια τέτοια συσκευή λέω να το χτυπήσω. Αυτό που ζητάω απο εσάς είναι η γνώμη σας. Αξίζει; Έχετε ακούσει καλά ή κακά λόγια;

Κάτι άλλο παρόμοιο ή όχι παρόμοιο αλλά να είναι καλό κινητό;

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...&product=860514
[/img]
 

Anto-NATOS

Member
Εγγραφή
27 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
228
Reaction score
0
Points
16
Περιοχή
ΜΑΡΑΘΕΙΑ
pocket pc-mobile

Μπορείς να ροτισεις αν σαν σύλλογος που είμαστε μπορούμε να πάρουμε εταιρικό κινιτο για τα βασικά μέλλει(Χρηστος, Νικος, Γριγορις, Αρτουριος, Αντρεας,Μιτσοας, Κώστας, Τακης).
Και αν θες την γνώμη μου για ψαγμένο κινιτο με τα πάντα επάνω και άκρα αξιόπιστο(pocket pc) πάρε ότι μοντέλο QTEC γουστάρεις(είναι palmtop,κινητό και pocket pc με xp) :LOL:
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Μα δεν είμαστε εταιρία παρά ένα απλός σύλλογος. Για να πάρεις εταιρικό πακέτο πρέπει να δηλώσεις εισόδημα.
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
συνήθως οι πρώτες φουρνιες απ όλα τα κιν ειναι ελατωματικες.
δεν το ξέρω το συγκεκριμένο μοντέλο
άσε να το δουλέψουν και αν δεις κανέναν να το εχει ρώτησέ τον..
 
Top Bottom