Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Εξέλιξη 2ης φάσης

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Παρακαλείται ο Γρηγόρης να μας ενημερώνει για την εξέλιξη της παραγγελίας ώστε να οργανωθούμε και να ολοκληρωθούν οι εγκαταστάσεις το συντομότερο δυνατό.
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
Έλα βρε παραπονιάρη! Εδώ δεν αγχώνονται αυτοί που θέλουν να μπουν...!
Τί να κάνω ο κακομοίρης..με αυτές τις εκλογές βγαίνουμε 3 ώρες την εβδομάδα!

Τέσπα,έχω μιλήσει και με τον Χρήστο για το τί πρέπει να αναλάβετε εσείς(οι εκτός στρατοπέδου)

Τα πράγματα έχουν έρθει σχεδόν όλα..λείπουν μόνο τα κουτάκια τα οποία τα παρήγγειλα σήμερα και μερικά βύσματα(πάλι πήρα λίγα λιγότερα).
Στην πρώτη μου έξοδο θα τα δώσω σε κάποιον από εσάς για να φτιάξετε σιγά-σιγά και τα καλώδια.. :confused:
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Να δούμε ποιός θα κολλήσει τα καλώδια. Μπορεί ο Διονύσης;

Επίσης είπαμε οτι αυτοί που είναι να μπούν στις ήδη υπάρχουσες κεραίες (Μαραγκός, Παλυβού, Νικολόπουλος, Δρουμπούκης κτλ) θα μπούν από ΣΚ (αν έχουμε όλα έτοιμα. Οι υπόλοιποι όταν μπεί και η 4η κεραία και το ταρατσοπισί.
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Originally posted by koRkodilos
Έλα βρε παραπονιάρη! Εδώ δεν αγχώνονται αυτοί που θέλουν να μπουν...!

Δεν αγχώνομαι... Αλλά αυτοί που θέλουν να μπουν δεν νομίζω να τα φτιάξουν μόνοι τους.

και μερικά βύσματα(πάλι πήρα λίγα λιγότερα).

ελπίζω να πηρες τωρα μερικά περισσότερα για να κάνουμε και καμια δοκιμη
 
Top Bottom