Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Shoutbox Και Ελληνικά...

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Ωραίο το φωναχτήρι που μπήκε και μπράβο!
Γιατί όμως κόβει τα ελληνικά;
Να διορθωθεί!!!

Και αν είναι δυνατό να πετάγεται και σε pop-up...
Ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Σου είπες κανείς ότι έχουμε δικό μας moder ?
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Δεν ξέρω τι μου λες τώρα...
Αλλά χτες το βράδυ έριξα πολύ γέλιο...

win+win_apache+server+bsod+καλοκαίρι...
Γουστάρω
 

Attachments

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    85,8 KB · Προβολές: 0

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
είναι ωραία τα γέλια ναι..
πιο ωραία είναι βέβαια να ξενυχτάς για να φτιάχνεις αυτά που βλέπεις σήμερα και άλλα που δεν έχεις δεί ακόμα και άλλοι που θέλουν να τα βρίσκουν έτοιμα, να γελάνε, να κριτικάρουν, να ζητάνε..
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Μπορούμε να ζήσουμε πιστεύω και χωρίς Ελληνικά στο shoutbox. Ηδη το φορουμ έχει δεχτεί μεγάλες αλλαγές που έχουν οδηγήσει σε καλύτερα αποτελέσματα.
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Τώρα η photo του Θανάση δεν θα έπρεπε να γίνει αυτόματα resize? Έχει ξεχυλώσει...
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
είναι ωραία τα γέλια ναι..
πιο ωραία είναι βέβαια να ξενυχτάς για να φτιάχνεις αυτά που βλέπεις σήμερα και άλλα που δεν έχεις δεί ακόμα και άλλοι που θέλουν να τα βρίσκουν έτοιμα, να γελάνε, να κριτικάρουν, να ζητάνε..


Δεν το λέω με αυτή την έννοια, μην το παίρνεις προσωπικά... Είναι ξεκάθαρο ότι περνάς πολλές ώρες για να φτιάξεις πράγματα... Το βλέπω κάθε νύχτα είσαι online...
Και αν οι παρατηρήσεις μου και οι υποδείξεις μου είναι ή φαίνονται ολίγον ακραίες ή ειρωνικές,
αυτό είναι λόγω του χιούμορ μου while on net... Στην πραγματικότητα έχουν σκοπό να βοηθήσουν εσένα και όποιον
άλλο ασχολείται με αυτά στην καλύτερη λειτουργία τους αλλά και να προλάβουν καταστάσεις...
Το αν βλέπω κάποια πράγματα με εντελώς διαφορετική νοοτροπία είναι δικό μου θέμα (προς το παρόν)
(χωρίς να σημαίνει ότι είμαι και λάθος μερικές φορές...) Δεν θα διστάσω όμως να πω κάτι που μου φαίνεται
στραβό μόνο και μόνο για να δούμε αν όντως είναι και αν πρέπει όντως να το διορθωσουμε... Πίστεψέ μου είμαι από τους πρώτους εδώ μέσα που κατανοούν ότι δεν έχεις καμία υποχρέωση
για αυτό που κάνεις και το κάνεις μόνο από ενδιαφέρον. Δεν έχω καμία απαίτηση από σένα και ούτε πρόκειται να έχω.
Επίσης το screenshot πήγαινε κυρίως προς τον Πρόεδρα και τον Narayan...
Τα λέμε...
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Τώρα η photo του Θανάση δεν θα έπρεπε να γίνει αυτόματα resize? Έχει ξεχυλώσει...


Μια χαρά είναι... Είναι widescreen...
To κείμενο μου από πάνω βλέπω να ξεχείλωσε...
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
No offence, βεβαίως σχόλια, παρατηρήσεις και προτάσεις πάνω στο πεδίο του εφικτού είναι ευπρόσδεκτες!
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Δεν γνωρίζω το πεδίου του εφικτού. I'm from Japan as you can see from the flag...
 
Top Bottom