Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Καφές Μελών Κυριακή 19 Αυγούστου 2007

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Προκειμένου να πάρετε τα αυτοκολητά σας, μπορούμε να συναντηθούμε για ένα καφεδάκι την Κυριακή 19 Αυγούστου το απόγευμα. Προτείνω στην Πλατεία Αγ. Αθανασίου, στο Ρόπτρον. Κατά τις 7 πρέπει να είναι καλά.

Δηλώστε τώρα συμμετοχή.

ΥΓ. Όπως φαίνεται οι Εκλογές, πάνε για Σεπτέμβρη.
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Εγώ είμαι μέσα...
pig_ball.gif
Ποιος είναι ο κύριος λόγος που οι εκλογές τελικά πάνε Σεπτέμβρη; Πολλά μέλη είναι σε διακοπές;
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
εννοεί τις εθνικές εκλογές, 16 Σεπτέμβρη :p
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
δεν γίνεται να το κάνουμε Σάββατο ίδια ώρα; Θέλει ο FNG και ο Von Will να μας γνωρίσουν και να πιούμε κ με αυτους ένα καφεδάκι..
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
δεν γίνεται να το κάνουμε Σάββατο ίδια ώρα; Θέλει ο FNG και ο Von Will να μας γνωρίσουν και να πιούμε κ με αυτους ένα καφεδάκι..

Αν θέλετε Σάββατο, πρέπει να το κάνουμε αρκετά νωρίτερα γιατί στις 8 πρέπει να είμαι αλλού. Ας πούμε 6μμ. Αν θέλετε δηλώστε το εδώ.
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Εγώ είμαι μέσα...
pig_ball.gif
Ποιος είναι ο κύριος λόγος που οι εκλογές τελικά πάνε Σεπτέμβρη; Πολλά μέλη είναι σε διακοπές;

Βλέπεις κανέναν να μίλησε για εκλογές;

Βλέπεις να νιάστηκε κανείς;

Βλέπεις κάποιον να δήλωσε υποψηφιότητα;

Αν καταφέρεις και τους μαζέψεις, ας το κάνουμε τώρα... Έχω κουραστεί να το λέω και να το ξαναλέω και να είμαι ο μόνος που το ακούει.
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
οι εκλογές αποφασίστηκαν στο Γκουρού. απο τα μέλλη που παρευρέθησαν. _ !
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Αν θέλετε Σάββατο, πρέπει να το κάνουμε αρκετά νωρίτερα γιατί στις 8 πρέπει να είμαι αλλού. Ας πούμε 6μμ. Αν θέλετε δηλώστε το εδώ.

Δεν έχω πρόβλημα αν και θα προτιμούσα Κυριακή.

Βλέπεις κανέναν να μίλησε για εκλογές;

Βλέπεις να νιάστηκε κανείς;

Βλέπεις κάποιον να δήλωσε υποψηφιότητα;

Αν καταφέρεις και τους μαζέψεις, ας το κάνουμε τώρα... Έχω κουραστεί να το λέω και να το ξαναλέω και να είμαι ο μόνος που το ακούει.

Δεν μπορώ να τους μαζέψω ούτε εγώ ούτε κανείς και το ξέρεις.

-εκλογές την 19/08/07 (χλωμό το βλέπω..) και εναλλακτική ημ/νία την 16/09/07. Χώρος και ώρα 19.00 Futurekids

Από τη μία η ημερομηνία του Σεπτέμβρη (λόγω και βουλευτικών εκλογών) με βολεύει και ίσως καταφέρω να είμαι εδώ... Από την άλλη αν δεν ενδιαφέρεται κανείς τώρα, ποιος μου λέει ότι θα ενδιαφερθεί τότε; Μια μέρα κάθε χρόνο δεν είναι δυνατό όλα τα μέλη τα είναι εκεί; Ήμαρτον...

Και κάτι άλλο.
Διαβάζοντας το καταστατικό, δεν πρόσεξα ή μάλλον δεν κατάλαβα την διαδικασία με την οποία τα εκλεγμένα μέλη του Δ.Σ. αναλαμβάνουν τα διάφορα πόστα. Γίνεται και άλλη ψηφοφορία μεταξύ των 5; Γίνεται με συμφωνία, βάσει των ψήφων ή κάπως αλλιώς;
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Και κάτι άλλο.
Διαβάζοντας το καταστατικό, δεν πρόσεξα ή μάλλον δεν κατάλαβα την διαδικασία με την οποία τα εκλεγμένα μέλη του Δ.Σ. αναλαμβάνουν τα διάφορα πόστα. Γίνεται και άλλη ψηφοφορία μεταξύ των 5; Γίνεται με συμφωνία, βάσει των ψήφων ή κάπως αλλιώς;

Γίνεται συνεννόηση μεταξύ εκλεγμένων για το ποιος θα είναι σε κάθε θέση.
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Πρέπει να γίνει εκστρατεία αφύπνισης ΟΛΩΝ των μελών. Δεν γίνεται κάθε φορά να κουβεντιάζουμε άτομα μετρημένα στα δάκτυλα και να ψάχνουμε που βρίσκονται όλοι οι υπόλοιποι. Και να γίνει ξεκάθαρο ΑΥΤΟ: όποιος θέλει να είναι στο δίκτυο θα πρέπει να έχει και κάποιες πολύ απλές υποχρεώσεις. ΕΠΑΦΗ!
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Αν θέλετε Σάββατο, πρέπει να το κάνουμε αρκετά νωρίτερα γιατί στις 8 πρέπει να είμαι αλλού. Ας πούμε 6μμ. Αν θέλετε δηλώστε το εδώ.

Ισχύει και για μένα..
 

KapsotroniX

Member
Wireless Users
Εγγραφή
11 Ιανουαρίου 2007
Αναρτήσεις
68
Reaction score
0
Points
6
Age
17
Περιοχή
Παπακασελάς
Website
Visit site
Μέσα είτε Κυριακή είτε Σάββατο(εκτώς απροόπτου βέβαια).. να το κλείσουμε σιγουρα μέχρι αύριο το μεσιμέρι όμως....
 

raven

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
16 Ιουνίου 2007
Αναρτήσεις
426
Reaction score
2
Points
18
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Για άυριο λίγο δύσκολο αλλα θα κάνω το καλύτερο για να ειμαι εκεί.
Οσο για τις εκλογές, πιστεύω οτι ο Σεπτέμβριος είναι πιό κατάληλος μήνας. Όλοι θα ειναι μαντρωμένοι μέσα και η αναζήτηση δέν θα είναι τόσο δύσκολη.
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Πρέπει να γίνει εκστρατεία αφύπνισης ΟΛΩΝ των μελών. Δεν γίνεται κάθε φορά να κουβεντιάζουμε άτομα μετρημένα στα δάκτυλα και να ψάχνουμε που βρίσκονται όλοι οι υπόλοιποι. Και να γίνει ξεκάθαρο ΑΥΤΟ: όποιος θέλει να είναι στο δίκτυο θα πρέπει να έχει και κάποιες πολύ απλές υποχρεώσεις. ΕΠΑΦΗ!

έτσι πρέπει!
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
Λοιπόν έκλεισε. Αύριο 6μμ στο Ρόπτρον.

ποιό Ρόπτρον μωρε μεσημεριάτικα....? Γκουρού πάμεεεε... :male_mage:
 
Top Bottom