Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Ηλεκτρομαγνητική Μηχανή

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
http://www.perendev-power.com/home.htm

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν το ανέφερε ο Κοντοπανάγος. Λέτε να είναι όντως αλήθεια; Γίνεται; Λογικά θα πρέπει να τους κυνηγήσει όλο το "οικονομικό σύστημα" αφού ανατρέπεται η παγκόσμια οικονομία με κάτι τέτοιο...
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.348
Reaction score
61
Points
48
Η εκδίκηση μας για της πετρελαιοβιομηχανίες! Μακάρι να εφαρμοστεί ευρέως!
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
πολύ ενδιαφέρον κ χρήσιμο αν τελικα πωλείται...
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Το θέμα δεν είναι αν πωλείται. Πωλείται σίγουρα, όπως λέει το site τους. Δεν ξέρω αν είδατε κι ένα βιντεάκι που δείχνει ένα μοντέλο της μηχανής. Λέει λοιπόν πως η μηχανή μαζί με μια ηλεκτρογεννήτρια 100KW, πωλείται 19000€, ενώ η αντίστοιχη των 300KW έχει 35000€.

2 είναι τα ζητήματα:

1. Αν είναι όντως αλήθεια, ή μας πουλάνε φούμαρα. Αν δηλαδή, υπάρχει πρακτικός τρόπος να μετατραπεί η μαγνητική ενέργεια σε κίνηση ΑΠΟΔΟΤΙΚΆ.

2. Αν θα τους αφήσουν ποτέ να το διαδώσουν, ή θα τους"καθαρίσουν", δεδομένου, ότι ολόκληρος ο δυτικός πολιτισμός, στηρίζεται στην αγορά του Πετρελαίου. Φαντάζεστε να βγει στην αγορά κάτι τέτοιο; Τα ανατρέπει όλα. Τέρμα οι βενζινάδες, τα τάνκερ, ένα κομμάτι της αυτοκινητοβιομηχανίας, οι πετρελαιοεταιρείες. Κι αν λάβουμε υπ' όψιν μας ότι τα τελευταία 200-300 χρόνια οι πόλεμοι γίνονταν για το πετρέλαιο... οι θεωρίες συνωμοσίας μπορεί να φουντώσουν!!!

Δηλαδή εδώ δεν μιλάμε για κάτι απλό... μιλάμε για μεγάααααλη υπόθεση. Βέβαια αρκετοί (συνομοσιολόγοι και μη) υποστηρίζουν οτι εδώ και χρόνια υπάρχουν μηχανές υδρογόνου (καίνε νερό δηλ) και άλλες, που απλά κρύβονται καλά για να εξυπηρετήσουν την τρέχουσα κατάσταση. Είδομεν!

Πολύ πάντως θα ήθελα μια τέτοια και θα ήμουν πρόθυμος να τους δώσω τα 19000 αν δεν ξαναπλήρωνα τους μασκαράδες τους ΔΕΗτζήδες ποτέ (και μαζί την ΕΡΤ και τα δημοτικά τέλη)...
 

Artorios

Active Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
1.590
Reaction score
4
Points
38
Age
50
Περιοχή
Αμαλιάδα
η υβριδική τεχνολογία όλο κ αναπτύσεται...
5 χρόνια εγγύηση δίνουν τα μαγνητακια ρε....
αυτο με τα 300w μου αρκεί...
paladin.gif
 
Top Bottom