Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

Εκλογές

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Τώρα που μπήκαμε σε μια σειρά, σας θυμίζω, την απόφαση που είχε πάρει το ΔΣ, να διαλυθεί κάποια στιγμή όταν ο σύλλογος θα πέρναγε τις πρώτες δύσκολες εποχές... και να προκηρύξει εκ νέου εκλογές. Αν και δεν το συζητήσαμε στην ΓΣ... νομίζω ότι ήρθε η ώρα. Για να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά. Και ειδικά οι νέοι να αναλάβουν κάνα πόστο.
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Πόστα και μάλιστα - καθοριστικής σημασίας, μπορούν να ανατεθούν και από τις επιτροπές, που κατά την γνώμη μου είναι το πιο καίριο ζήτημα για το δίκτυο αυτή την περίοδο. Καλό θα ήταν να επικεντρωθούμε και οργανωθούμε σε αυτό το επίπεδο μιας και πιστεύω πως κανένας δεν θα ήθελε να αλλάξει το Δ/Σ με την παρούσα του σύσταση.
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.311
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Κι αν το ΔΣ, είναι εκείνο που θέλει ν' αλλάξει; ;)

Κι όταν λέω πόστα, εννοώ, πόστα στο ΔΣ. ʼλλο οι επιτροπές.
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Και ποια είναι η οποιαδήποτε επιτροπή που θα καθορίσει το πόστο του καθενός; Προσωπική μου απόφαση είναι να μην είμαι στο Δ/Σ άλλο...

Φυσικά θα ζητήσω οι εκλογές να γίνουν όπως καθορίζει το καταστατικό.
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Πω πω.. τι είστε εσείς.. ούτε λίγο να σας 'γλύψουμε' δεν μπορούμε O:) :kissing: :devilish:
 

Pap

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
142
Reaction score
0
Points
16
Age
56
Περιοχή
KALITSA
Website
Visit site
άντε Μπράβο λεβέντες μου !!!!
πως και πως το περιμένω !!! :clap:
αυτός που έγλυφε να ετοιμαστεί για ταμίας :D
 
Top Bottom