Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

wana

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Μα δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου.
Απλά κόλλησες σε μια έκφρασή μου που δεν είχε σκοπό να σε θίξει. Ηθελα να σου δείξω ότι είμαστε πρόθυμοι να σας βοηθήσουμε αλλά δεν είχαμε ζημείο ζωής σας.

Επίσης κόλλησες σε ένα post μου σε topic που δεν είχες καν συμμετάσχει και νόμιζες ότι αφορά αποκλειστικά εσένα την στιγμή που αρχισες να διαβαζεις το φορουμ. Ισως φταίει ότι διαβάζεις μετά από τόσο καιρό 8765 μηνύματα χωρίς να έχεις αίσθηση των συναισθημάτων μας τη στιγμη που τα γραψαμε.
 

Zorbo-Mitsos

New Member
Εγγραφή
29 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
18
Reaction score
0
Points
1
Περιοχή
Στον τοπο!
Ηθελα να σου δείξω ότι είμαστε πρόθυμοι να σας βοηθήσουμε αλλά δεν είχαμε ζημείο ζωής σας.

Πως?Ετσι?...
Εγώ πάντως σταματάω να ασχολούμαι με τα ήδη ανενεργά μέλη. Ο αράπης που έτρεχε απο ταράτσα σε ταράτσα έβαλε πλέον μυαλό

Ή μηπως ετσι?...
επειδή έχω εκφράσει τη δυσαρέσκειά μου για τα "ανενεργά" μέλη; Τι ήθελες λοιπόν να κάνουμε; Να χτυπάμε την πόρτα του καθενός και να ρωτάμε αν έχει πρόβλημα; 4 άτομα θα τρέχουμε μόνιμα για τους υπόλοιπους; Ε όχι λοιπόν


κόλλησες σε ένα post μου σε topic που δεν είχες καν συμμετάσχει και νόμιζες ότι αφορά αποκλειστικά εσένα

Τωρα μην το συνεχιζεις...5 ατομα γραφουν στο forum!
Το ποσταρες ΑΜΕΣΩΣ μετα τη δικη μου δημοσιευση (αφου με ειχες ''καλωσορισει'')..και αφορουσε στο ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ...

Τελος παντων τωρα...δεν εχει νοημα να συνεχιζουμε νομιζω...αφου δεν καταλαβαινομαστε...αστο... :rolleyes:

edit: επισης δεν καταλαβαινω αφου πηγε να ''λυθει'' η παρεξηγησις για ποιο λογο συνεχιζεις...
 

Xnara

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
890
Reaction score
0
Points
16
Ε καλά τώρα... Δεν είχα δουλειά να κάνω, εσένα περίμενα να μπεις στο φορουμ μετά από μήνες για να σε στολίσω...
 

Zorbo-Mitsos

New Member
Εγγραφή
29 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
18
Reaction score
0
Points
1
Περιοχή
Στον τοπο!
Originally posted by Narayan
Ε καλά τώρα... Δεν είχα δουλειά να κάνω, εσένα περίμενα να μπεις στο φορουμ μετά από μήνες για να σε στολίσω...

Ναι...ενω εγω ε?Ειχα ορεξη να μπω στο wana και να αρχισω καβγαδες με σενα! :confused:

Ειναι απαντηση αυτο τωρα ρε Νικο.. :confused:

Τελος παντων...εγω φταιω που ασχοληθηκα και μπηκα στον κοπο να εξηγησω κατι...mea culpa εξ'αρχης! :LOL:
 
Top Bottom