Καλώς ήλθατε στο Wireless Amateur Network of Amaliada

Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Μόλις εγγραφείτε και συνδεθείτε, θα μπορείτε να δημιουργείτε θέματα, να δημοσιεύετε απαντήσεις σε υπάρχοντα νήματα, να αλληλοεπιδράτε με τους συναδέλφους σας, να αποκτάτε το δικό σας ιδιωτικό messenger και πολλά άλλα. Είναι επίσης γρήγορο και εντελώς δωρεάν, οπότε τι περιμένετε;

σεμινάρια - εκπαιδευτική ημερίδα wana

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Προσέξτε και τον παράγοντα Γρηγόρη, που θα αναλάβει το μισό μέρος αν είναι εδώ. Και λέει οτι μέχρι και Δευτέρα του Πάσχα μπορούμε να το κάνουμε. Οπότε απόγευμα Μ. Τετάρτης, και απόγευμα Μ. Πέμπτης μπορείτε;
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Μπορούμε αν και θα προτιμούσα Δευτέρα - Τρίτη.
 

intzes

Member
Wireless Users
Εγγραφή
10 Σεπτεμβρίου 2006
Αναρτήσεις
447
Reaction score
4
Points
18
Age
57
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
και εμεις οι εργαζομενοι ποτε θα ερθουμε?
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
το πιο βολικό για όλους, νομίζω, θα ήταν να το καναμε σε σαββατοκυριακα 10-12 πρωί, ανεξαρτητως ημερων πασχα. όβερ.



δεν το κανουμε λιγο πιο νωρις να ερχομαι κατευθειαν? :p
 

groupieris

New Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Σεπτεμβρίου 2006
Αναρτήσεις
6
Reaction score
0
Points
1
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
γεια σας wanaρες!!!! για το σεμιναριο μπορω την εβομαδα μετα το πασχα
 

takis71

Member
Wireless Users
Εγγραφή
1 Ιουλίου 2006
Αναρτήσεις
35
Reaction score
0
Points
6
Περιοχή
AMALIADA
Το σαββατοκυριακο μετα το Πασχα νομιζω οτι βολευει...
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
θα σας πω τι θα κανουμε.. projector εχουμε, βιντεοκαμερες σουπερουαου παλι εχουμε.. Δεν το κανουμε οποτε μπορουμε τουλαχιστον εμεις που ενδιαφερομαστε να το διεξαγουμε, να το γραψουμε και να παραδωθει ψηφιακα και σε οσα μελη δεν μπορεσαν να παραβρεθουν? Μπορουμε για παραδειγμα να το εχουμε χωρισει και σε μικρες, διακριτες ενοτητες ετσι ωστε καποιος που θελει να δει κατι συγκεκριμενο να μη χρειαζεται να ανατρεξει σε ολοκληρο το video. (ευκαιρια να κανει και καμια σοβαρη δουλεια ο mac pro :p )
 

Axrst

da SysOp
Staff member
Εγγραφή
22 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
3.310
Reaction score
60
Points
48
Περιοχή
Αμαλιάδα
Website
www.axrst.com
Ε, τότε, να μην το κάνουμε καθόλου. Να κάτσουμε να το γράψουμε στο computer μας με screen capture πρόγραμμα και να δώσουμε σε όλους videάκια.

Μα η ουσία της ημερίδας αυτής είναι διαφορετική. Να ρωτάει ο κόσμος από κάτω, να τους ρωτάμε εμείς, να γίνει τέλος πάντων συζήτηση. Να είναι ζωντανό.

Τέλος πάντων, εγώ δεν ξανασχολούμαι με το θέμα. Δεν θα παρακαλάω κάποιον να έρθει να τον ταΐσω. Αποφασίστε πότε θέλετε να γίνει και εγώ μπορώ συνεχώς. Ακόμη κιαν θέλετε να σας παραδώσουμε βιντεάκια, είμαι μέσα...
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
ε, καποιοι 8α το παρακολουθησουν live. Απο ο,τι φαινεται δεν ειναι δυνατον να παραβρεθουν ολοι. Περιμενε δλδ κανεις να μπορουν ολοι την ιδια μερα και ωρα? Σιγουρα καποιοι θα το εχαναν
 

ducky

Member
Wireless Users
Εγγραφή
22 Μαρτίου 2008
Αναρτήσεις
251
Reaction score
2
Points
18
Εγώ θα μπορούσα την Κυριακή πριν το Πάσχα.Όμως γιατί δεν σκέφτεστε να γίνει σε δύο δόσεις; Απο οτι βλέπω οι μισοί μπορούν το ΣΚ πριν το Πάσχα και οι υπόλοιποι αυτό του Πάσχα. Οπότε ίσως μπορεί να χωριστεί σε δύο μέρες που δεν θα είναι συνεχόμενες.
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Εγώ κατά 90% (αν δεν αλλάξει κάτι στο επιλοχάδικο) θα είμαι κάτω Μ.Πέμπτη βράδυ μέχρι Τετάρτη του Πάσχα.
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
Είδες το βύσμα.. 2ο γκρούπ για να φάει αρνί!
 

thanasis

Active Member
Wireless Users
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2006
Αναρτήσεις
1.556
Reaction score
10
Points
38
Είδες το βύσμα.. 2ο γκρούπ για να φάει αρνί!

Όποιος είναι οδηγός αντιαρματικού όπλου έχει κάποια προνόμια μωρή παλιολινάτσα της στρατονομίας.
Ελπίζω να πάρω κάρτα επιβίβασης και οδοιπορικά. Ακόμα όλα ειναι χύμα.
 

senortiago

Administrator
Staff member
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2006
Αναρτήσεις
1.346
Reaction score
61
Points
48
γιατί πρόκειται να το οδηγήσεις ποτέ; χαχαχχαχχαχαχ :d

σου είπα, πήγαινε στον δίκα και ζήτα τα..
 

koRkodilas

Well-Known Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
7 Ιουνίου 2009
Αναρτήσεις
1.198
Reaction score
29
Points
48
δεν κλεινουμε τις μερες να ξερουε τι γινεται? στην αναγκη ας κανουμε και poll
 

motsos

Member
Wireless Neutrons
Εγγραφή
26 Ιουνίου 2006
Αναρτήσεις
218
Reaction score
5
Points
18
Age
52
Περιοχή
Amaliada
έγω έδω θα είμαι και πριν και μετά Πάσχα.Οπότε κανονίστε έσεις.
Πάντως θεωρώ το σεμινάριο εξαιρετικά σημαντικό και απαραίτητο σε πολλούς, καθώς θα βοηθήσει στην ανάπτυξη και βελτίωση του δικτύου μας, οπότε πρέπει να γίνει και να έχει και συμμετοχή.Επειδή όμως και κάποιοι δουλεύουν θα έλεγα να γίνει Κυριακή όπου η μέρα είναι ελεύθερη για όλο τον κόσμο(τουλάχιστον από δουλεία(δουλειά)).Μια ιδέα : δε γίνετε να χωριστεί σε 2 σαβ/κα, το ένα(Βαϊων) να κάνει ο Γρηγόρης και όλοι όσοι μπορούν και το άλλο(Θωμά) να κάνουμε με τους υπόλοιπους. Όπως είπα εγώ μπορώ οποιαδήποτε μέρα και ώρα από 25 Μαρτίου μέχρι 12 Απριλίου.

Παρακαλώ να γράψουν και οι άλλοι ωστε να ξέρουμε, οι μέρες τελείωσαν.
 
Top Bottom